O firmie

MPUK Sp. z o.o. po kilku przekształceniach jest najstarszym i jednym z największych zakładów pogrzebowych w Warszawie – pomimo znacznej konkurencji, jaka pojawiła się po przekształceniach początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. W oparciu o 75-letnie doświadczenie MPUK wyspecjalizował się w kompleksowej obsłudze ceremonii pogrzebowych. Organizuje pogrzeby każdego rodzaju: świeckie i wyznaniowe, w obrządku zgodnym z różnymi religiami.

Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia – zawsze jesteśmy gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem.

Posiadamy wiele placówek na terenie całej Warszawy, dzięki czemu nasza lokalizacja jest zawsze dogodna. W razie potrzeby możemy również spotkać się w domu klienta lub w innym wskazanym miejscu.

Pomagamy przejść przez trudny czas pożegnania z najbliższymi na każdy możliwy sposób, reprezentujemy także naszych klientów w urzędach i kancelariach (m. in. pomagamy w formalnościach związanych z zakupem miejsc na cmentarzach). Świadczymy usługi pogrzebowe zgodnie z życzeniem, organizujemy pogrzeby zarówno w kościołach, jak i różnych domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych i salach pożegnań.

MPUK Sp. z o.o. to synonim wieloletniego doświadczenia połączonego z nowoczesnym spojrzeniem na branżę funeralną. Od 75 lat organizujemy ceremonie pogrzebowe dla mieszkańców Warszawy i innych mazowieckich miejscowości. Klienci powierzają nam ostatnią drogę swoich najbliższych – a my gwarantujemy, że mogą nam zaufać w tak ważnej misji.


Telefony całodobowe

608 053 943