Zakład pogrzebowy w Warszawie

MPUK Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze ceremonii pogrzebowych. Jesteśmy najstarszym i największym zakładem pogrzebowym w Warszawie – organizacją pogrzebów zajmujemy się już od 75 lat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia: zawsze gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem w trudnych dla Państwa chwilach. Warszawskie domy pogrzebowe MPUK znajdują się w wielu dzielnicach miasta, m.in. w Śródmieściu, na Mokotowie, Pradze, Woli, Bielanach, dzięki czemu łatwo wybrać najbardziej dogodną lokalizację. Ponadto możemy zaproponować spotkanie w domu Klienta lub innym wskazanym miejscu.

Historia firmy pogrzebowej MPUK Sp. z o.o.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług pogrzebowych w pełnym zakresie, czyli tak, aby Państwo mogli przy minimalnym zaangażowaniu pożegnać bliską osobę godnie i z należytym szacunkiem. Przeprowadzamy wszystkie czynności związane z pochówkiem: od przygotowania zmarłej osoby do ostatniej drogi, poprzez zadbanie o przebieg ceremonii pogrzebowej, aż po dodatkowe usługi, takie jak pomoc w przygotowaniu konsolacji. Wszystkie etapy organizacji pogrzebu omawiamy z Klientem. Wiemy o tym, że niełatwo znaleźć w Warszawie tanie usługi pogrzebowe – my gwarantujemy godną posługę niezależnie od Państwa możliwości finansowych. Jesteśmy w stanie przygotować piękną oprawę pogrzebu nawet wówczas, gdy przeznaczony na nią budżet jest ograniczony. MPUK to nie bez powodu zakład pogrzebowy polecany wśród mieszkańców Warszawy.

75 lat doświadczenia w organizacji pogrzebów

Organizujemy pogrzeby każdego rodzaju: świeckie i wyznaniowe (w obrządku zgodnym z różnymi religiami), tradycyjne oraz urnowe, zarówno w kościołach, jak i domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych i salach pożegnań. Robimy wszystko co możemy, by w jakiś sposób ułatwić Klientom trudny czas pożegnania z najbliższymi, dlatego reprezentujemy Państwa także w urzędach i kancelariach (m.in. pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zakupem miejsc na cmentarzach).

Na poniższej osi czasu można zapoznać się z dziejami firmy pogrzebowej MPUK Sp. z o.o. na przestrzeni lat.

Telefony całodobowe

608 053 943

Historia

1945

Początki historii naszej firmy sięgają aż 1945 roku, kiedy powołany został Miejski Zakład Pogrzebowy.

1951

W 1951 roku zakład przekształcono w przedsiębiorstwo państwowe i nadano mu nazwę Miejskiego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego.

1976

W 1976 roku zmieniono jego nazwę na Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.

2002

Od 2002 roku w wyniku przekształceń własnościowych MPUK jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której jedynym udziałowcem i właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa.